Firemní inzerce - strana 19379

Hyperinzerce: Prodám zdravotní matraci

Prodám zdravotní matraci

Prodám zdravotní matraci Air mono, která je vyrobena z prodyšné pěny Sleepfoam. Matrace je elastická, jádro je s úpravou ,,řešeto“, velikost 200 x 90 cm, nosnost do 110 kg, nová, doprava zdarma.

cena: 2 540 Kč


Hyperinzerce: Prodám kancelářské křeslo

Prodám kancelářské křeslo

Prodám kancelářské křeslo Izar. Má polohovatelné čalouněné područky. Křeslo je vyrobeno z ekokůže v kombinaci s modrou síťkou. Křeslo má nosnost 110 kg, nové.

cena: 3 570 Kč


Hyperinzerce: Prodám rohovou sedací soupravu

Prodám rohovou sedací soupravu

Prodám rohovou sedací soupravu Petrana, do L, k soupravě je taburet. Souprava je vyrobena z ekokůže a šenilu v tmavých a světlých hnědých tónech. Vhodná na spaní. Nová, doprava zdarma.

cena: 13 690 Kč


Hyperinzerce: Levné stany nůžkové

Levné stany nůžkové

Nůžkové stany za výhodné ceny. Skládací stany dodáváme v kompletní sestavě: nůžková konstrukce, střecha a bočnice, odnosné tašky a závaží. Kvalitní mobilní stánky skladem na www.mikel.cz

cena: 6 999 Kč


Hyperinzerce: Technické tkaniny metráž

Technické tkaniny metráž

Dodáváme metráž technických textilií: PE, PES, PVC, nehořlavé tkaniny, tyvek, průhledná PVC fólie. V našem eshopu www.mikel.cz nabízíme také příslušenství pro výrobu plachet a dílenských závěsů.

cena: ?


Hyperinzerce: Ochranné dílenské závěsy

Ochranné dílenské závěsy

Vyrábíme na zakázku dílenské závěsy, přepážky a ochranné fólie do výrobních hal a dalších provozoven. Ochranné závěsy z nehořlavých tkanin, průhledných PVC fólií a další na www.mikel.cz.

cena: ?


Hyperinzerce: Krycí plachty s oky

Krycí plachty s oky

Ochranné a krycí plachty s oky v různých rozměrech a gramážích. Nabízíme menší plachty na zahradu i velké plachty pro stavební účely. Na zakázku zhotovíme jakýkoliv i atypický tvar plachty včetně…

cena: ?


Hyperinzerce: Stínící sítě na plot

Stínící sítě na plot

V našem e-shopu www.mikel.cz nabízíme ochranné a stínící sítě na plot se stínivostí až 90%. Na zakázku vyrábíme také stínící plachty v různých rozměrech a barevných provedeních.

cena: ?


Hyperinzerce: nahon tachometru

nahon tachometru

Nabízím na CITROEN BX 16,17,19 rok 1987- nový náhon na tachometr na stranu převodovky.Originál číslo dílu 95566607

cena: 300 Kč


Inzeráty 193781193790 z 201464

Více než milion inzerátů najdete na HyperInzerce.cz.