Firemní inzerce - strana 290

Hyperinzerce: Lefkada, Preveza, Dioni Boutique Hotel

Lefkada, Preveza, Dioni Boutique Hotel

Dovolená Řecko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Lefkada - Preveza. Ubytování zajištěno - Dioni Boutique Hotel.

cena: ?


Hyperinzerce: Korfu, Benitzes, Potamaki Beach

Korfu, Benitzes, Potamaki Beach

Dovolená Řecko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Korfu - Benitzes. Ubytování zajištěno - Potamaki Beach.

cena: 11 913 Kč


Hyperinzerce: Phuket, Karon, Karon Sea Sands Resort

Phuket, Karon, Karon Sea Sands Resort

Dovolená Thajsko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Phuket - Karon. Ubytování zajištěno - Karon Sea Sands Resort .

cena: ?


Hyperinzerce: Prodej, rodinný dům, 3+kk, 269 m2, Litoměřice

Prodej, rodinný dům, 3+kk, 269 m2, Litoměřice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Trnovany - Podviní. Dům se nachází na pozemku 269 m2 a prošel částečnou rekonstrukcí. Nová elektroinstalace, nové odpady. Půda je připravena k podkrovní…

cena: 4 250 000 Kč


Hyperinzerce: Bangkok, Bangkok, Siam@siam

Bangkok, Bangkok, Siam@siam

Dovolená Thajsko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Bangkok - Bangkok. Ubytování zajištěno - Siam@siam.

cena: ?


Hyperinzerce: Prodej, byt 3+1, Kutná Hora, ul. Opletalova

Prodej, byt 3+1, Kutná Hora, ul. Opletalova

Prodej družstevního, prostorného bytu 3+1 s lodžií o celkové ploše 82 m2. Byt v minulosti prošel rekonstrukcemi kuchyně, koupelny i podlahových krytin. Byt je útulný, nabízí pěkný výhled a je ve…

cena: 2 090 000 Kč


Paříž, Paříž, adagio Val d'Europe

Dovolená Francie! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Paříž - Paříž. Ubytování zajištěno - adagio Val d'Europe.

cena: ?


Hyperinzerce: Severní Jadran, Bibione, Villaggio Dei Fiori

Severní Jadran, Bibione, Villaggio Dei Fiori

Dovolená Itálie! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Severní Jadran - Bibione. Ubytování zajištěno - Villaggio Dei Fiori.

cena: 9 075 Kč


Hyperinzerce: Prodej areálu 78000m2 Skoranov okr.Chrudim

Prodej areálu 78000m2 Skoranov okr.Chrudim

Prodej 100% obchodního podílu ve společnosti s nemovitým majetkem: 78000 m2 skladovacích ploch, z toho 9500 m2 haly, v katastru vedeno jako staveniště, mimo CHKO Železné hory, orientace JZ, 500 n/m,…

cena: 1 Kč


Inzeráty 28912900 z 239947

Více než milion inzerátů najdete na HyperInzerce.cz.