Firemní inzerce - strana 350

Hyperinzerce: Prodej, Byt 3+1, 66m2, Salačova Lhota,

Prodej, Byt 3+1, 66m2, Salačova Lhota,

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví 3+1 66m2. Byt je v bytovém domě o 6 bytových jednotkách. Nemovitost je po celkové rekonstrukci, která byla provedena odbornou firmou, má plastová okna.…

cena: 999 000 Kč


, , Villa Rosa

Dovolená Itálie! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti - . Ubytování zajištěno - Villa Rosa.

cena: 809 Kč


Hyperinzerce: Byt 3+1 62 m2, ul. Česká, Most

Byt 3+1 62 m2, ul. Česká, Most

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1 v Mostě.Byt o výměře 62 m2 se nachází ve třetím patře ( 4.nadzemním podlaží ) panelového domu s výtahem. V bytě je částečně nová elektřina v koupelně…

cena: 299 000 Kč


Hyperinzerce: Korfu, Gouvia, Popi Star

Korfu, Gouvia, Popi Star

Dovolená Řecko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Korfu - Gouvia. Ubytování zajištěno - Popi Star.

cena: 8 005 Kč


Hyperinzerce: Omán, Muscat, Shangri La - Al Waha

Omán, Muscat, Shangri La - Al Waha

Dovolená Omán! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Omán - Muscat. Ubytování zajištěno - Shangri La - Al Waha.

cena: ?


Hyperinzerce: Mallorca, Playa de Palma, Neptuno Hotel

Mallorca, Playa de Palma, Neptuno Hotel

Dovolená Španělsko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Mallorca - Playa de Palma. Ubytování zajištěno - Neptuno Hotel.

cena: ?


Costa Brava, Playa de Aro, Aparthotel Ciutat de Palol

Dovolená Španělsko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Costa Brava - Playa de Aro. Ubytování zajištěno - Aparthotel Ciutat…

cena: ?


Madrid, Madrid, Opera

Dovolená Španělsko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Madrid - Madrid. Ubytování zajištěno - Opera.

cena: 941 Kč


Hyperinzerce: Západní Tyrolsko, Pitztal, Hotel Möderle

Západní Tyrolsko, Pitztal, Hotel Möderle

Dovolená Rakousko! Renomovaná cestovní kancelář Neckermann Vám aktuálně nabízí pobytový zájezd, konkrétně do oblasti Západní Tyrolsko - Pitztal. Ubytování zajištěno - Hotel Möderle.

cena: ?


Inzeráty 34913500 z 239880

Více než milion inzerátů najdete na HyperInzerce.cz.