TREKSHOP.CZ - outdoorové vybavení - inzerce - strana 2

Hyperinzerce: Snowboardy Raven za super ceny

Snowboardy Raven za super ceny

Nabízíme Vám značkové Snowboardy RAVEN za neuvěřitelně výhodné ceny. Raven snowboards je mladá progresivní snowboardová značka, která vznikla roku 2004. Tým konstruktérů a designérů značky Raven jsou…

cena: ?


Hyperinzerce: Vánoční led osvětlení fasády - laser projektor

Vánoční led osvětlení fasády - laser projektor

Nabízíme venkovní Laser LED projektory pro osvětlení fasády vašeho domu vánočními motivy. V minimální vzdálenosti 3 m se osvětlí stěna o ploše cca 6 m² se 6 pohyblivými motivy bílé sněhové…

cena: ?


Hyperinzerce: Péřová bunda Hannah Torid

Péřová bunda Hannah Torid

Hledáte kvalitní péřovku pro sportovní aktivity, nebo na cestu do práce ? Mrkněte se na pérovou bundu od Hannahu, kterou nabízíme v modré a červené barvě za skvělou cenu.

cena: 3 199 Kč


Hyperinzerce: spacáky  - Karlovy Vary

spacáky - Karlovy Vary

Pokud jste z Karlovarského kraje a postrádáte zde možnost koupit si a vyzkoušet spací pytel, máme pro Vás nabídku. V našem e-shopu najdete nejvetší výběr spacáků široko - daleko. Máme péřáky, spacíí…

cena: ?


Hyperinzerce: Totální výprodej lyžařských helem

Totální výprodej lyžařských helem

Potřebujete kvalitní přilbu na lyže a nechce se vám za ní utrácet tisíce ? Podívejte se na naší nabídku značek Andina. Blizzard, Bern, Hatchey a mnoha dalších již od 490 Kč .

cena: 490 Kč


Hyperinzerce: Chcete páteřák pro holku ?

Chcete páteřák pro holku ?

Jestli Vás vaše dcera taky prudí, že páteřák na lyžích, nebo snoboardu prostě nosit nebude, protože je „hnusnej a děsně nepohodlnej”, tak jsme zvědavi co řekne na tento nový model.

cena: ?


Hyperinzerce: Sedací pytle Beanbag

Sedací pytle Beanbag

Hledáte kvalitní sedací pytel ? Nabízíme Vám sedací váky české značky Beanbag v mnoha barevných variantách , tvarech a velikostech.

cena: ?


Hyperinzerce: Noční vidění Yukon

Noční vidění Yukon

Nabízíme Vám špičkové monokulární přístoje pro noční vidění od Běloruského výrobce Yukon. Najdete u nás binokulární i monokulární přístroje pro myslivost, strážní službu nebo army a hoby použití.

cena: ?


Hyperinzerce: Skládací kempingový stolek BALATON

Skládací kempingový stolek BALATON

Nabízíme kvalitní skládací stolky pro kemping, karavaning, cestování. Pokud jedete do kempu po Čechách nebo Evropě, oceníte jejich skladnost a odolnost.

cena: 799 Kč


Hyperinzerce: Nejlepší čelovky na běhání

Nejlepší čelovky na běhání

Taky hledáte tu nejlepší čelovku na běhání ? Máme pro Vás tip. Firma Beal která vyrábí horolezecké potřeby přišla s opravdu zajímavým výrobkem. Čelová svítilna BEAL BE VISI je ideální na běhání po…

cena: 849 Kč


Inzeráty 1120 z 64

Více než milion inzerátů najdete na HyperInzerce.cz.