Rozbaleno.cz s.r.o. - inzerce - strana 225

Hyperinzerce: Čtečka e-knih Gogen eReader 2

Čtečka e-knih Gogen eReader 2

E-Book reader s vysoce kvalitním E Ink displejem o velikosti 6", rozlišení 1024x758 bodů, 16 stupňů šedi a 8 stupňů intenzity osvětlení, procesor Rockchip 2818 s frekvencí 600MHz, 4GB interní paměti,…

cena: 1 539 Kč


Hyperinzerce: Teploměr Chicco digitální pediatrický

Teploměr Chicco digitální pediatrický

Nový digitální teploměr jemně a hygienicky zjistí aktuální teplotu. Přikládá se ke spánkové kosti. Po dosažení teploty 37,5°C (99,5°F) se ozve varovný akustický zvukový signál.

cena: 189 Kč


Hyperinzerce: Koleje k rampě Brio, 2 ks

Koleje k rampě Brio, 2 ks

Koleje k rampě jako ideální rozšíření vláčkodráhy Brio. Využijete je ve chvíli, kdy budete chtít postavit most a podobně. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

cena: 159 Kč


Hyperinzerce: Cisternový vagon Brio

Cisternový vagon Brio

Cisternový vagon můžete připojit k vaší nákladní lokomotivě Brio a rozšířit tak svou vláčkodráhu. V této cisterně lze převážet plyn potřebný v celém městečku.

cena: 219 Kč


Hyperinzerce: Tramvaj Brio, bílo/zelená

Tramvaj Brio, bílo/zelená

Nastupovat, dveře tramvaje se zavírají! Zeleno-bílá tramvaj s pasažérem je opatřena funkčními dvířky, díky kterým může cestující vystoupit, nebo nastoupit.

cena: 209 Kč


Hyperinzerce: Vagón s nákladem Brio, červený

Vagón s nákladem Brio, červený

Červený vagón se žlutým nákladem je skvělý doplněk vaší dřevěné Brio vláčkodráhy. Vagónek lze pomocí magnetu zapojit za jakoukoli mašinku nebo jiný vagónek. i náklad lze vyložit pomocí magnetu.

cena: 159 Kč


Hyperinzerce: Poudro Celly Gelskin Samsung Galaxy J3, čiré

Poudro Celly Gelskin Samsung Galaxy J3, čiré

Mobilní telefony jsou křehká zařízení a je potřeba věnovat jejich ochraně zvýšenou pozornost. Za tímto účelem přichází výrobce Celly s ochranným pouzdrem Gelskin pro smartphone Samsung Galaxy J3 …

cena: 149 Kč


Hyperinzerce: Přejezd se závorami a kolejí Brio Maxim

Přejezd se závorami a kolejí Brio Maxim

Železniční přejezd podporovaný dopravními značkami přinese možnost křižovat železnici auty. Díky pohyblivým závorám dáte autu jasně najevo, že se blíží rychlý osobní nebo těžký nákladní vlak, který…

cena: 169 Kč


Inzeráty 22412250 z 46133

Více než milion inzerátů najdete na HyperInzerce.cz.