Mgr. Jakub Juřena - insolvenční správce - inzerce - strana 1

Tiskárna Canon

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce tiskárnu Canon náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků

cena: ?


Elektrické topidlo Master

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce Elektrické topidlo Master náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků.

cena: ?


Mobilní telefon

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce mobilní telefon náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků (105).

cena: ?


Plynový sporák Mora

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce Plynový sporák Mora náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků (29).

cena: ?


Lednice s mrazákem Zanussi

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce Lednici s mrazákem Zanussi náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků (29).

cena: ?


Televizor Panasonic

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce Televizor Panasonic náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků (29).

cena: ?


Automatická pračka Beko

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce Automatickou pračku Beko náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků (29).

cena: ?


DVD přehrávač Hyundai

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce DVD přehrávač Hyundai náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků (109).

cena: ?


televizor Panasonic

Insolvenční správce nabízí k prodeji nejvyšší nabídce televizor Panasonic náležející do majetkové podstaty jednoho z dlužníků (109).

cena: ?


Inzeráty 19 z 9

Více než milion inzerátů najdete na HyperInzerce.cz.